Diskuze k článku Novela metodiky očkování od 1.10.2018

Toto téma obsahuje 15 odpovědí, má 10 diskutujících, a naposledy jej upravil/a Ludmila Koukalová před 3 měsíců, 3 týdnů .
Tvůrce
Téma

Ludmila Koukalová
Účastník

Novela metodiky očkování od 1.10.2018

Autor
Odpovědi
Magda Kazderová

Zdravím, chápu to tedy dobře, že než budu dnes večer vykazovat, tak musím všech 70 Prevenarů, které jsem v říjnu vyočkovala projít a překódovat?..

Helena Chválová Vilímovská

V číselníku opraveno, snad se to při aktualizaci samo přepočítá, ne??

Magda Kazderová

No, mně bohužel ne..:-(

Štěpán Mentberger

Zdravim,
dnes byla na netu nabídnuta aktualizace Medicus 3 a po ní mám u vykázaných pacientů cenu u Prevenaru 1513,94.

Sofia Vlčková

Děkuji za článek,
i po aktualizaci programu PC doktor mi u 2 pacientů zůstala předchozí max. úhrada ZULP, takže díky tomuto upozornila jsem to stihla opravit ještě před vykázáním.

Milan Šup

„Dnes (29.10) jsme s předstihem získali, co platí od 1.10.“ Spletli jste datum, nebo nerozumím slovu předstih? Možná žiji v zemi, kde zítra znamená včera.

Martin Fanta

Zdravím, právě jsem si procházel Zúčtovací zprávy za říjen a zjistil jsem, že 201 a 205 mně očkování jak Vaxigripen Tetra, tak Prevenarem 13 řádně proplatily, ale 211 mně všechna očkování vyházela s tím, že „léčivo nelze hradit jako ZÚLP v ambulantní péči“. Při tom jsem jim to vykázal přesně tak, jako pro 201 a 205. Potkalo to také někoho z vás, nebo chce 211 jen po mně, abych jejich pacienty posílal kvůli očkování ke krátkodobé hospitalizaci??? Díky za zprávu. Martin Fanta PS. od 207 a 111 ještě zprávu nemám.

Přišlo od 207…“ pro příznak Z není stanovena částka.“.
Volala jsem, mají chybu v systému, korigováno nebylo, jen systém vyřadil. Chybu nemohou najít..
Nejedná se o cosi podobného?????
Vykažte znovu a dokola a napište jim mail, ať se řídí platnými vyhláškami…¨Tyhle chyby často dělá IT technik, který někam něco blbě zadá…
Na druhou stranu musím 207 pochválit, koupili jsme streptA od Orion a oni byli první, kdo ihned poslal smlouvu s platností od 1.12.2018.
Na ostatní stále čekáme!!!!

211 říjen- proplaceno bez problémů….

Jaroslava Pohořelá

za říjen proplaceno vše – 205, 207, 211
VZP ještě neposlala zúčtovací zprávu , tak tam nevím….

Ethel Ludvíková

U nás 207 „příznak Z..“ Neustálý problém s čímkoliv. Už jsme zvládli vyhazování disp. kodů. Teď máme na programu příznak Z.. Myslím, že to bude regionální záležitost.

Martin Fanta

Tak již mám vyúčtování i od 207 a dopadl jsem stejně jako mnozí – Pro příznak „Z“ není stanovena částka. Jenže mně to systém nejen vyřadil, ale i zkorigoval… Zdravím.

ad Martin Fanta- u mne finanční korekce 0,jen vyřazeno, zavolejte jim…

Jana Šedivá

u mne pro příznak „Z“ není stanovena částka-vykazáno 0, korigováno 0, proplace 0.
Jak to chápat…

Martin Fanta

Ad Helena Chválová Vilímovská. Ano, zkusím tam zavolat. Napsal jsem jim mail přes portál zp a odpověděl mně automat, že to bylo předáno k vyřízení, ale dotazů je mnoho a tak se předem omlouvají za dlouhou lhůtu k odpovědi. Asi bychom se nad sebou měli zamyslet, nechat jim klid na práci s příznakem „Z“ a neobtěžovat je jen kvůli tomu, že nás okrádají. Zdravím

Musíte se přihlásit pro odpověď v tomto tématu.